ZOMEG Digital Media Agency

Responsible, in the most creative way!

Te pergjegjshem, ne menyren me kreative!

Ne ofrojme sherbime ne fushen e Digital Marketing, Web/Software development dhe graphic design. Rrugetimi jone ne fushen e digital marketing fillon ne vitin 2009 me lanchimin e sherbimit Email marketing dhe sherbime te direct marketing nepermjet ePublicitet.com. Per tu shenderruar ne vitin 2016 ne ZOMEG nje agjensi gjitheperfshirese ONE STOP SHOP per biznest. Motoja jone “Te pergjegjshem, ne menyren me kreative!” udheheq ekipin tone ne cdo moment per te ofruar me te miren ne menyre konsistente por pa cenuar kreativitetin e cdo individi!

About-Dynamic-Image
WHY WE ARE THE BEST

Cfare na diferencon ne nga te tjerat

Gama e gjere e sherbimeve, eksperienca dhe mbi te gjitha ekipi yne na lejon te themi se jemi nder me te miret ne fushen ku operojme. Serioziteti, Konsistenca, dhe rezultatet qe kemi arritur nder vite na lejojne te themi nde menyren me modeste qe ne vendosim standartet ne ne tregun shqiptar

Full-Transparency-Icon

Ne jemi transparent gjate cdo procesi duke njoftuar klientet mbi hapat e realizuar dhe impaktin qe parashikohet

Big-Data-Analysis-Icon

Puna qe ne realizojm eshte nje forme arti e matshme. Per kete arsye ne bazohemi ne raporte dhe vlersohemi me to

Live-Support-Panel-Icon

Ne konkurojme me standartin ne raport me cmimin. I vetmi raport real per cmimin e nje sherbimi..

Network-Monitoring-Icon

Zhvilluesit tane ofrojne zgjidhje reale . Duke nisur nga ndertimi i siteve, app, software e deri tek automatizimet.

About-Goal-Image
Disa arsye pse duhet te punoni me ne

Qellimi yne eshte Suksesi juaj dhe rritja ne te ardhmen

Ne ofrojme sherbimet tona tek bizneset e vogla, mesme si dhe startupet qe po kerkojne per nje partner ne fushen digitale. Ne punojme me ju, jo per ju!

Konsistent

Qellimi dhe sistemi yne na mundeson t’iu ofrojme nje sherbim konsistent, i cili eshte A’ja e Digital Marketing

Fleksibel

Ne i kuptojme nevojat e biznesit dhe i pershtasim ato, ne punojme per to dhe jo me to.

Ne besojme ne mardhenie

Kartvizita jone eshte cdonjeri klient, ju jeni brandi jone. Suksesi juaj eshte suksesi yne.

We are ZOMEG!!!

Nje kompani ne digital advertising matet me ate cfare ka bere dhe me cfar tregon. Eksperienca flet per ne

HOW WE GOT TO WHERE WE ARE TODAY

Sa te mire jemi ne? Shiko rrugetimin tone!

HOW IT ALL STARTED
Shkurt 2009

We Started!!

Pas nje eksperience disa vjecare ne filluam te ofronim sherbim ne fushen e email marketing. Duke derguar qindra mijra email per kliente te ndryshem ne Shqiperi & Itali. ePublicitet ishte pikenisja jone dhe sot jemi krenare qe klientet na kane ndjekur edhe ne ZOMEG.

March 2011

We used our experience

Pas nje periudhe te konsiderueshme ne fushen e email marketing, ne vume re nevojat per permirsim dhe nisem te perdornim eksperiencen tone per te plotesuar nevojat e klienteve tane duke startuar me CRM managment dhe mobile marketing.

January 2013

It's a thing now

Klientet tane na besojne dhe kerkojne edhe me shume nga ne! Tani nuk eshte me nje projekt personal dhe eksperiencen personale e vendosem ne zbatim me antaret e rinj te ekipit duke ofruar tani mbi 10 sherbime te ndryshme ne Marketing dhe filluam sherbimet ne Development

March 2016

We needed to scale

Tani nuk po ofrojme vetem publicitet tani jemi shume me shume. Per kete arsye ePublicitet do te transferohej ne shumcka. Nje krijese e re per te cilen kujdesemi cdo dite qe te vijoj hapat dhe te rritet gjithmone e me sigurte. ZOMEG nje emer i pa kuptimte per shumkend, por qe po zevendoson fjalen STANDART per shume fusha ne pjesen digitale.

NOW 2020

We keep Growing

Nje rrugetim i gjate shpeshhere edhe sfilites na mundeson qe sot te ecim me hapa te sigurte dhe te vijojme rrugen duke sjelle inovacion, cilesi e standarte gjithmone e me te larta ne fushen ku operojme. Duke numeruar mbi 20 sherbime prind te cilat i ofrojme tek qindra kliente nder vite na ben te ndihemi krenar. Suksesi yne varet nga suksesi i klienteve tane!

Jeni te gatshem ti jepni biznesit tuaj nje fytyre tjeter?

Ne jemi te perkushtuar dhe fokusuar ne zhvillimin e biznesit tuaj, ne menyre qe ju te keni me shume shitje dhe te qendroni ne krye!
About-CallToAction-Rocket-Image
WeCreativez WhatsApp Support
Keni nevoje te konsultoheni rreth nje sherbimi? Ne jemi te lumtur te ndajme eksperiencen tone me ju!
? Ckemi, Si mund t'iu ndihmoj?