Local SEO

Vlera e Local SEO

Klientet tane jane lokal,
Cfare mund te beni per mua?!

Jetet tona po ndikohen dita dites edhe me shume nga interneti. Ndryshe e quajtur si periudha e Internetit te gjerave. Sa here keni kerkuar online per nje dyqan rrobash, dyqan elektroshtepiakesh, restorant?! Kjo do te thote qe shume nga veprimet tuaja te perditeshme varet nga interneti. Por cfare do te thote kjo per biznesin tuaj?! Kjo na jep nje mundesi per te ber marketing vetem ne ne qytetin ku ju veproni ose ne Tirane

Shpesh ju mendoni  a eshte e mundur te bej Marketing vetem ne Tirane, apo vetem ne qytetin tim. Po kjo eshte e mundur duke perdorur Local Seo.

Kjo eshte nje fushe e madhe me mundesi qe ju lejon te permirsoni biznesin tuaj, te zgjeroni gamen e klienteve pse jo edhe te beheni nje faktor ne fushen ku ju aktualisht operoni. Kush ju vjen ne ndihme ne kete fushe?! Local SEO eshte zgjidhja me efikase per biznesin e vogel, tani ju mund te konkuroni lokalisht nuk eshte e thene te konkuroni kunder gjithe botes 😉

Local-SEO-Customer-Image
Website-Localization-Icon
Lokalizoni qytetatret tuaj
Citation-Building-Icon
Gjurmojini ato
Managing-Reviews-And-Ratings-Icon
Afrojini prane jush
Getting-Quality-Backlinks-Icon
Konvertoji ne te ardhura

Deshironi me shume vizitore ne webin tuaj?

Ekspertet tane do ju ndihmojne te gjeni qasjen me te mire ndaj tregut. Dhe se si ju mund te implementoni marketingun ne cdo aspekt te biznesit tuaj!
Mos herzito na kontakto!

Me mire heret sesa vone ne kete rast nuk eshte klishe

Behuni faktor local, jeni te paret ne kerkimet lokale, shfaqu i pari ne qytetin tuaj!

Keni nje restorant, hotel, agjensi, biznes ne turizem, supermarket, pasticeri doni te beni marketing vetem ne Tirane apo qytetin tuaj?! Cdo biznes tani konkuron edhe online mbani afer klientet, gjurmoni klientet e rinj dhe ofroni sherbimin me te mire!

Eksperienca jone ne local SEO.

Cfare ju ofrojme ne per te permiresuar biznesin tuaj?

Optimizim ne Google, Google My Business, Google Maps, Facebook, Instagram, Pitneres, Audience Facebook/Instagram, Google Ads etj

Ne kemi krijuar nje guide dhe nje algoritem me ane te cilit shikojme , krahasojme dhe veprojme ne baze te konkurences suaj. Me fjale me te thjeshta ju nuk duhet te jeni ekselent, por ju duhet te jeni me mire se te tjeret. Ne kete parim ne kemi nxjerre esencen e optimizimeve dhe e realizojme ate ne perputhje me buxhetin e biznesit te vogel.

Local-SEO-Online-Image
WeCreativez WhatsApp Support
Keni nevoje te konsultoheni rreth nje sherbimi? Ne jemi te lumtur te ndajme eksperiencen tone me ju!
? Ckemi, Si mund t'iu ndihmoj?