Hrajte online hrací automaty zdarma rychle 2023

 1. Jak Vyprázdnit Automat 2023: Toto je nejrychlejší způsob, jak se dostat na dno naléhavých záležitostí zdarma
 2. Hraci Automaty Zdarma Ke Stazeni 2023 - Jak jsem již zmínil, Arsenal a Chelsea tento víkend nefigurují, zatímco Man Utd a Brighton se zdvojnásobí
 3. Hrát Kasino Zkušenosti S Ruletou: Souhlasíme s tím, že veřejné zdraví a bezpečnost jsou nejdůležitějšími věcmi při stavbě budovy, řekl Small novinám

Kasino vklad pres sms 2023

Virtuální Kasino Bonus Bez Prvního Vkladu
Online hazardní hry nejsou jen pro ty doma
Automaty Jak Hrat 2023
Za prvé, VIP status se hodnotí podle částky, kterou vložíte, a frekvence
Tvůrci tohoto video automatu měli úžasný nápad přidat další funkci do další funkce

Online kasino bez zálohy 10 eur 2023

Kasinové Hry Android Aplikace 2023
Zkontrolujte také, zda nabízejí preferovaný způsob výběru peněz
Chcete Hrát Kasino Zdarma S Bonusem 2023
Nejlepší poker webové stránky podporují všechny modely iPhone, od 2G a nahoru
Získat Kasino Bonus S Vkladem Na Rok 2023

Analize e detajuar e webit tuaj

Plotesoni formularin e meposhtem per te marre nje raport profesional mbi gjendjen aktuale te webit tuaj dhe pikat ku mund te optimizohet webi i biznesit tuaj!
Home-2-Banner-Image
Years-Of-Expertise-Icon

SEO & Web optimize

Optimizimi dhe permirsimi i pozicionit te webit tuaj ne renditjen e motoreve te kerkimit, si dhe permirsimin e Conversion rate

Fushata marketimi

Marketim direkt i produkteve dhe sherbimeve te kompanise suaj nepermjet menyrave tradicionale dhe inovative.

Zhvillime

Zhvillim te aplikacioneve mobile Android/IOS, CRM’ve si dhe automatizim te proceseve te biznesit.

Web Design

Dizenjim i websiteve prezantuese, ecommerce, landing page, optin pages, email templates.

Social Media Management

Menaxhim i rrjeteve sociale, krijim i permbajtjes perditesim si dhe menaxhim i fushatave promocionale ne rrjetet sociale dhe Google Ads

Brand Marketing

Brand Identity

Dizenjim i imazhit te kompanise, materiale promocionale si Kartevizita, kataloge, flyers, brochura, permbajte per rrjetet sociale etj

Pse duhet te beni nje investim te detajuar online?

Krijimi i nje imazhi online si dhe vendosjen e saj ne funksion te biznesit kerkon qe disa komponente te bashkeveprojne me njeri tjetrin ne menyre qe te arrihet nje rezultat final. Web Design ne Shqiperi  kryesisht ofrohet nga individe apo biznese te cilat nuk implementojne karekteristikat e nevojshme per nje web te sukseseshem. Ne vijim doju njohim me rolin kryesor per secilin nga faktoret. Le ta nisim nga baza qe jane Website dhe Brand identity qellimi krysore i tyre eshte te bejne nje prezantim dinjitoz, si dhe te rrisin conversion rate te vizitoreve qe vijne nga SEO dhe marketing direkt. SEO konsiston ne permirsimin e disa dhjetra faktoreve te cilet rrisin kualitetin e faqes suaj….

Home-2-Welcome-Pic
Ju nevojitet nje faqe interneti?

Profesionale, e modeluar per te konvertuar vizitoret ne kliente?

ZOMEG ofron ndertim faqe interneti profesionale per te prezantuar biznesin tuaj online, ndertimin e dyqaneve online (eCommerce sites) si dhe zhvillimin e web applications per te automatizuar cdo hap te biznesit tuaj.

Mos hezito kliko ne butonin e meposhtem dhe meso me shume mbi ate cfare ne ofrojme. Stafi yne eshte i gatshem t'iu ofroje konsulence ne ndertmimin e website per biznesin tuaj.

Ne garantojme suksesin tuaj online!

Strategjia jone

Ne garantojme suksesin e biznesit tuaj duke u bazuar ne disa strategji te provuara
Gjithcka fillon me nje planifikim te detajuar, konsistence dhe cilesia e realizimit te cdo hapi.

Prezantimi online

Krijimi i faqes suaj te webit dhe brand identity ne sherbim te SEO dhe Conversion

Transparenca

Transparenca ofron sigurine qe rruga drejt qellimit perfundimtare eshte e vazhduar.

SEO

Optimizim i website, linkeve te jashtme/brendshme si dhe nje fushate konsistente ne SEM

Marketingu direkt

Motori qe vendos ne fuksion cdo ingranazh dhe i jep jete biznesit. Marketing PPC, SOCIAL, MOBILE, EMAIL etj

Paketa te kombinuara personalizuara per SUKSES!

Ne kemi krijuar paketa te pershtatshme per biznese me madhesi te ndryshme, ne menyre qe te prekni realisht perfitimet e seciles pakete.
Starter-Icon

Starter

Te gjitha sherbimet e nevojshme per nje biznes te vogel*

199/mo

 • 8 Key Words Optimized
 • 3 Top 10 Ranking Guarantee
 • Web site Analysis
 • Keyword Research and Analysis
 • Permirsim I permbajtjes
 • Menaxhimi i rrejeteve social *10
 • Optimizim i webit
 • **75€ obligim ne direkt marketing
Standard-Icon

Standard

345/mo

 • 20 Key Words Optimized
 • 5 Top 10 Ranking Guarantee
 • Web site Analysis
 • Keyword Research and Analysis
 • Permirsim I permbajtjes / Links
 • Menaxhimi i rrejeteve social *16
 • Optimizim i webit
 • **125€ obligim ne direkt marketing
Professional-Icon

Professional

E pershtatshme per bizneset e medha dhe me konkurence te larte

499/mo

 • 30 Key Words Optimized
 • 8 Top 10 Ranking Guarantee
 • Web site Analysis
 • Keyword Research and Analysis
 • Permirsim I permbajtjes
 • Menaxhimi i rrejeteve social *20
 • Optimizim i webit
 • **275€ obligim ne direkt marketing

Praktikat me te mira per Digital Marketing Strategy

Si funksion marketingu digital dhe si ndikon ai ne te ardhmen e biznesit. Eshte informacioni qe cdo sipermarres duhet ta kete para vendimit per te investuar ne fushen e marketingut dhe te prezantimit online. Biznesi online ofron mundesi te barabarta per te gjithe. Nje investim i gabuar jo vetem qe nuk sjell benefite per biznesin por mund te sjelle edhe penalitete ne te ardhmen nese ai nuk eshte i aplikuar sipas politikave te SE.

Optimizimi i renditjes se biznesit ne motret e kerkimit eshte investimi i vetem qe ju siguron vazhdueshmeri te biznesit. Ky sektor ofron mbi 260 pika qe ju mund te investoni per te ber nje kombinim sa me eficient dhe frytsjelles…..

Postimet e fundit ne blogun tone

Ne shkruajme dhe ofrojme praktika te ndryshme se si te optimizoni, krijoni apo perditesimet e fundit ne fushen e marketingut dixhital. Gjithashtu do te gjeni perditesimet me te fundit ne kompanine tone
WeCreativez WhatsApp Support
Keni nevoje te konsultoheni rreth nje sherbimi? Ne jemi te lumtur te ndajme eksperiencen tone me ju!
? Ckemi, Si mund t'iu ndihmoj?